Забери меня отсюда!

"Марковичі"

Адрес: Волынская область, Украина

Общая информация:

Площадь: 5 га.

Цена за сутки - 100.00

Цена за день - 50.00

Контакты для связи - Віталій 0969982583

Описание водоема:

Інформація проводойму: Водойма площею водного плеса 5 га з різнорівневим берегом. Дно мулисте (подекуди досить сильно). Глибина біля берегової лінії складає близько 0,3 м; ближче до середини - 1,5 м. Господарство створене для активного сімейного відпочинку та популяризації спортивного та любительського рибальства. Зарибленість : Спуск води та промисловий вилов риби не проводилися вже кілька років.

Щільність популяції дорослого коропа - висока. Орієнтовна максимальна вага дорослих особин (на 2011 рік) - близько 14-15 кг – короп, 5-7кг білий амур, 1 кг - лин. Також у водоймі є карась срібний, карась золотистий, щука, окунь, плотва, товстолоб строкатий, сом європейський.

Умови рибалки :

1. Після придбання разового квитка і підпису в журналі за дотримання правил поведінки на території господарства дозволяється риболовля. Особа, яка підписалася в журналі являється старшим і несе повну матеріальну відповідальність, відповідно правил, за групу людей які прибули з ним на відпочинок. Автомобіль рибалки може находитись в секторі (або поруч) весь період рибальства. Дозволяється встановлення туристичного обладнання (палатки, навіси, зонти і т.п.), а також розведення багаття в спеціально відведених місцях.

2. Любительське рибальство здійснюється в світлу пору доби (з 4.00 до 22.00 год.). Оплата проводиться у відповідності з встановленими правилами при в'їзді на територію. Вартість послуг любительської рибалки Понеділок – неділя 50,00 грн. Після обіду (з 14.00 до 22.00 год.) з рибалки 30,00 грн. Вилов особин коропа, товстолоба, амура – вагою понад 5 кг випускається у водойму або оплачуються за кожен кг ваги рибини 40,00 грн./кг Риболовля спінінгом (щука, окунь) 20,00 грн.

3. Кожен рибалка-аматор, прибувши в господарство, зобов’язаний при собі мати:

3.1. Документ, який засвідчує особу для реєстрації в журналі. Гроші в сумі на оплату разового квитка (один квиток на одного рибалку). Вартість квитка може змінюватись і встановлюватись господарством. Сім'я (чоловік, дружина, діти віком до 12 років) купують один рибальський квиток. Діти до 12 років мають право безкоштовної рибалки на одне вудилище. Учасники ВВВ та інваліди 1 групи – сплачують 50 % від вартості квитка але додатково оплата за рибу, а також інвентаря – повна вартість.

3.2. Вартість квитка складає - 50,00 грн., після 14.00 год. – 30,00 грн. Карась, щука, окунь, плітка – можуть забиратися рибалкою без обмежень, але не більше 10 кг. Норма відлова коропа, товстолоба, амура – 5 кг. Додаткова вага вказаної риби проплачується по 35,00 грн/кг.

3.3. Кожен відпочиваючий, в кінці рибалки, у випадку підозри зобов’язаний надати (по вимозі контролера) для огляду свої особисті речі або авто. В кінці відпочинку рибалки зобов’язані здати взятий на прокат інвентар. У випадку пошкодження клієнт несе матеріальну відповідальність і відшкодовує 100% вартості пошкодженої речі.

4. Рибальство здійснюється на любительські снасті, оснащені одним гачком.

4.1. На основі квитка в секторах дозволено встановлювати до 2-х снастей з одним гачком кожна, після нерестового періоду до 3-х снастей, але не більше 3-х гачків на кожній.

4.2. Додаткові снасті оплачуються по 20,00 грн. за кожну.

5. За умертвіння великої риби (короп, товстолоб, амур) або навмисне нанесення їй пошкоджень, з рибалки стягується штраф в розрахункові 50,00 грн. за кожний кг ваги рибини.

6. Прикормлювання (приважування) риби проводиться з берега.

7. Риба під час риболовлі і до зважування повинна знаходитись в живому вигляді (короп, товстолоб, амур). 8. При ночівлі на водоймі, знаряддя лову риби повинні бути вийняті з водойми.

9. Під час всього періоду перебування на водоймі, забороняється надмірно шуміти, голосно слухати музику, а в нічний час світити на воду фарами автомобіля.

10. Місце після рибальства повинно лишатися прибраним і чистим. Сміття складається у спеціально встановлені мішки.

11. ЗАБОРОНИ: а) рибальство без разового квитка; б) порушення екологічного стану і балансу та території господарства (полювання на звіра та водоплавну птицю, норку, ондатру, встановлення капканів, миття і прибирання транспортних засобів); в) купання, вилов риби і раків руками і іншими знаряддями; г) порушення правил – лишається вилову і права на подальшу рибну ловлю на весь період існування господарства, а також обкладається штрафом в розмірі 5 базових величин за кожну вкрадену рибу. д) заходити в воду для рибної ловлі вище колін; е) зберігання риби в металевих садках.

12. Бонус 10 риболовля – безкоштовна. Риба не ворог – не потрібно її знищувати. Сама смачна риба – це свіжа риба. Дбайливе відношення до вкладеної нами праці буде винагороджене всілякими акціями та покращенням умов для відпочинку та рибальства. Дякуємо Вам за відвідування, бажає приємного відпочинку і вдалої риболовлі. Ми впевнені, що після відвідування нашої зони відпочинку Ви забудете про всі свої недуги і хвороби, отримаєте великий заряд енергії та бадьорості.

Спілкування з природою, отримання позитивних емоцій - в аптеці не придбаєш. Ваші діти, побувавши на справжній риболовлі і спіймавши велику рибу, назавжди збережуть в своїй пам'яті ці щасливі хвилини, а також добру пам'ять про своїх батьків, які надали їм цю чудову можливість.

власник Віталій 0969982583

Ставок знаходиться на відстані 2 км від траси Львів-Луцьк. Відстань від Львова 100км до Горохова + 3 км відгорохова до плеса води. Відстань з Луцька 50 км

Виды рыбы замеченные на данном водоеме:

Карась срібнийКарпОкуньСазанЩукаБілий Амур